# #

Aasta disaini rakendaja on mahejäätiste tootja La Muu, aasta piirkonna ettevõte Loodusvägi OÜ

12.10.14

Auhinnagalal Eesti Parimad Ettevõtted 2014 tunnustati koguni kahte maheettevõtet. Aasta disaini rakendaja tiitli sai mahejäätiste tootja La Muu OÜ ning aasta piirkonna ettevõtte tiitli mahesnäkkide ja -jookide tootja Loodusvägi OÜ. La Muu silmatorkav disain ja maitsvad jäätised on lühikese ajaga võitnud maiasmokkade südamed. Tänavusel Eesti Vabaõhumuuseumi Leivapäeval valisid külastajad oma lemmikmahetooteks just La Muu pistaatsiajäätise. Loodusvägi tooted paistavad samuti silma nägusa pakendi poolest. Soovime La Muule ja Loodusvägile õnne ja edu edaspidiseks!

Parimad ettevõtted valiti Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) konkursi Ettevõtluse Auhind ning Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Tööandjate Keskliidu Konkurentsivõime Edetabeli parimate seast.

EASi juhatuse esimehe Hanno Tombergi sõnul on Ettevõtluse Auhind riigi kõrgeim avalik tunnustus silmapaistvatele ja edumeelsetele eraettevõtetele. „EAS on konkurssi läbi viinud juba 14 aastat ja peame vajalikuks seda traditsiooni kindlasti edasi kanda. Ettevõtete jaoks on ülioluline, et neid märgatakse, julgustatakse ja toetatakse. Ettevõtluse Auhinnaga tunnustame ettevõtteid erinevates kategooriates, kus võtavad mõõtu nii suured kui väikesed, piirkondlikud ja rahvusvaheliselt tuntud ettevõtted,“ selgitas Tomberg.'

Loe konkursist lähemalt siit ja siit. Vaata lähemalt ka ettevõtetest: La Muu ja Loodusvägi.

Maheklubi