# #

Biomarket lubab ahjusooje pirukaid, puhast loodust ja eksootikat!

27.03.17

Biomarket on juhtiv ökotoodete jae- ja hulgimüüja Eestis. Looduspoe pühendunud kollektiivi sooviks on muuta ökokaup kõigile kättesaadavaks, igapäevaseks ja loomulikuks. Peagi avatavale Balti Jaama turule suundub Biomarket rikkaliku tootevaliku ja positiivsete ootustega.

 Mida hakkate Balti Jaama turul pakkuma?
Biomarketi Balti Jaama Turul avatav kauplus on juba üheksas omasuguste seas. Siiski saab uus pood olema eelmistest erinev, kuna lisaks tavapärasele mahedale toidu- ja esmatarbekaubale, loodusapteegile ning -kosmeetikale, leiab uudsest deliletist ka laia valiku kohapeal valmistatavat mahedat toidukraami, mida siis kaalukaubana koju kaasa osta saab. Biomarketi maheköögis valmivate salatite, võileibade ja magusroogade müügileti kõrval pakub ahjusooje saiakesi-pirukaid meie kaupluses asuv Pagar Võtaks ning kohvilõhna loob majja Tartus tegutsev kohviröstimiskoda Karlova Kohv.  Eraldi märkimist väärib rõõmus uudis, et söögisõbrad saavad meie poes oleva viljaveskiga endale ise värsket jahu jahvatada ja mahukast kaalukauba osakonnast erinevaid jahusid-helbeid, pähkleid-seemneid, ube-läätsesid või erinevaid õlisid-äädikaid osta.

Biomarketi toiduvalik saab olema vaieldamatult esinduslik, pakkudes mahetoidu austajaile pea kõike, mis toidu valmistamiseks vajalik. Rikkalikku toiduvalikut täiendab loodusapteek ning esinduslik valik Dr. Hauschka looduskosmeetikat. Seepärast loodamegi, et uuenenud Balti Jaama Turg toob ka meie poodi palju hääst ja mahedast toidu- ja tervisekaubast lugupidavaid kliente.

Loe edasi : anne&stiil