# #

Esimene Viljandi toiduvõrgustiku kaubakohtumise aeg on selgunud

09.01.12

Viljandimaa toiduvõrgustiku O.T.T. pidulikul avakohtumisel 8. jaanuaril 2012 Männiku Metsatalus esitlesid endid või olid selleks teavet saatnud 33 tootjat. Enamik tutvustatud tootmisi asuvad Viljandimaal, aga tuldi ka Tartumaalt, Pärnumaalt, Järvamaalt ja Valgamaalt. Kohalikud esindajad O.T.T.-i toimkonnast ütlesid edasi teateid pakkumiste kohta, mis saadetud isegi Võrumaalt ja Põlvamaalt.

Kohtumise ajal oli kõigil osalejail - nii tootjail kui ka tarbijail -võimalus valida, kus ja millal hakkavad toimuma esimesed kaubakohtumised Viljandi linnas. Eelistuste kokkuvõttena otsustati, et kohtumised hakkavad toimuma neljapäeviti kell 17:30 - 18:30 turuplatsi parklas. Esimene kaubakohtumine algab 12. jaanuaril 2012 kell 17.30.

8. jaanuaril proovitellimuse vormistanud isikud on selleks ajaks esimese ettemakse sooritanud ja saavad siis esimese kaubakoguse kätte. Teised huvilised võivad tulla uudistama, mis toimub.

Kes tootjatest esimesele kaubakohtumisele tulevad ja millised on nende pakkumised, see avalikustatakse O.T.T-i blogis neljapäeva, 12. jaanuari jooksul.

Võrgustikuga saab liituda aastaringselt ja tootjatega juttu teha nii kohtumispaigas kui aeg-ajalt O.T.T.- i poolt korraldatavatel koostöökohtumistel. Järgmine tootjate ja tarbijate koostöökohtumine toimub veebruaris 2012 Viljandis.

Vaata ka ERR reportaaži kohtumisest: ERR uudised, 08.01.2012

Lisainformatsioon: Viljandimaa toiduvõrgustik

Viljandimaa toiduvõrgustiku O.T.T. toimkond