# #

Haabersti talupood on kujunenud väiketootjate huviobjektiks

20.08.11

eestielu.ee

Tänavu märtsis pilootprojekti "Talu Toidab" raames avatud Haabersti Rimi talupoe tootesortiment on viie kuuga kasvanud ligi neli korda.

Projekti "Talu Toidab" esindaja mahetalunik Margus Lille sõnul on väiketootjate huvi antud poe vastu suur, seda näitab ka tooteartiklite arv, mis on tänaseks ligikaudu 500 ning see number suureneb iga päev. "Väiketalunike võimalus pakkuda oma erinevaid tooteid suures jaeketis on kujunenud selgelt üle ootuste positiivseks koostööprojektiks," lisas Lille.

Haabersti Rimi talupoes on oma toodetega esindatud enam kui 40 Eesti väiketootjat, kellest ligikadu 30 pakub mahetoodangut. Talupoe sortimendis on esindatud kõik suuremad kaubagrupid nagu piima-, liha-, teravilja- ja pagaritooted. Samuti on valikus taimeteed, maitsetaimed, mesi, hoidised, munad, sinepid ning värske köögivili. Sellest nädalast lisandusid Rimi talupoe sortimenti Nuustaku Notsu kaubamärgi e-ainetevabad suitsulihatooted.

Tulenevalt Haabersti talupoe menust nii väike- ja mahetootjate kui ka klientide hulgas, laiendatakse sarnane kontseptsioon tänavu sügisel ka Mustakivi Rimi hüpermarketisse.

Loe edasi: eestielu.delfi.ee, 20.08.2011