# #

Herbaatika Kool alustab kuuendat õppeaastat

05.10.18

Herbaatika on õppeprogramm, mis seob looduse tundmise  ettevõtlusega. Koolis pakutakse ainulaadset õppeprogrammi, mis põhineb põhjamaiste taimede süvatundmisel ning nende teadmiste kasutamises ettevõtluses. Uusi ideid testitakse aasta jooksul praktikas, täiendatakse töötava disainiga ja laiendatakse  koostöövõrgustikku ettevõtja jaoks kõige sobilikumal moel. Herbaatika programmi raames on tänaseks väljatöötatud tooted näiteks ravimtaimerohud loomadele, tervislikud tossud,  tervendavad salvid massaažiteraapiate jaoks, teerituaalid, jäätee Bonobo kosmeetika jpm., kuid avastamise ja arendamise põld on veel väga lai.

Õppejõudude hulgas on omal alal tunnustust kogunud lektorid – Irje Karjus, Karin Kiviste, Merike Mitt, Elery Tammemägi jt.

Sel sügisel avatakse kaks haridusministeeriumi õppelubade alusel töötavat kursust  -  “Herbaatika “ ning “Ravimtaimed ja tervishoid isetervendajatele.  Kool algab 13.10, kuid mõlemale kursusele on veel vabu kohti. Soovijatel palume kirjutada kool@tervisekodu.ee

Kooli kohta lisainformatsiooni leiad www.herbaatika.com

Toimetus