# #

Herbaatika kool alustab oktoobris uut õppeaastat

16.09.16

Eesti esimene taimetarkuse kool alustab oktoobris 2017 oma neljandat õppeaastat.  Sellest aastast töötab kool nime all: Herbaatika ja Holistilise Fütoteraapia Kool.

Kool kutsub õppima meie esivanemate kõige vägevamat tarkust - taimetarkust. Eesti rahvas, lähme koos metsa poole, lähme otse läbi kultuurikihi, esiemade tarkuse valgel ja toome oma juurte juurest teadmised tänasesse päeva. Oleme uurijad, analüütikud ja teadmanaised-mehed, kes ei karda maailma muuta. Mäletades eilset, loome ometi uue teadmise looduse rikkusest tänapäeva inimesele. Õpime tegema hobist töö nii, et hing on rahul, uudishimulik ja loomisrõõmu täis. Õpime tervendama oma peret looduse tarkuse järgi!

Oktoobris algaval õppeaastal alustavad 2 õpperühma:

Herbaatika ja ettevõtluse baaskursus, mis on suunatud taimeteadmiste ja roheettevõtluse integreerimisele  kas siis oma ettevõtte käivitamiseks või juba olemasoleva ettevõtluse rikastamiseks. Herbaatika baaskursus suunab vastutustundlikud ettevõtjaid koostööle ja üksteise täiendamisele.

Ravimtaimed ja Tervishoid Isetervendajatele kursus on suunatud inimestele, kes soovivad erinevate eesti loodusteraapiate abil hoida ja tervendada ennast ja oma peret.

Esimesel aastal toimuvad mõlema õppegrupi taimeteadmiste kursused koos, lisaks saavad Herbaatika õppurid ettevõtluse õpet.

Teisel aastal peale baasõpet on võimalik herbaatikutel  spetsialiseeruda erinevatele ettevõtlussuundadele ja isetervendajad jätkavad spetsiifilisemate loodusravi teemadega.

Herbaatika baaskursuse läbimine  on ka eelduseks tulevasele fütoterapeudi õppele.

Koolitused toimuvad  1 kord kuus Tallinnas Tulika 19 Tervise Alkeemia ruumides(2016-oktoober, november, detsember, 2017-jaanuar, veebruar, aprill, mai, september) , Tartus Tammetõru 42 Tervise Kodu ruumides(2017 märts, juuni) ja Võrumaal Veetka talus suvise laagrina(2017 juuli)

Info sisseastumiseks: 
Herbaatika ja Holistilise Fütoteraapia Kool
www.herbaatika.com