# #

Kohaliku toidu konverents Taanis

08.04.12

18.-19. septembril 2012 toimub Taanis esimene Põhjamaade Põllumajandusteadlaste Assotsiatsiooni (NJF) kohaliku toidu teemaline konverents „Local Food - a step towards better and more environmentally friendly products". Eesmärgiks on arutleda ja uurida kohaliku toidu fenomeni Põhja- ja Baltimaades. Raportid, ülevaated käimasolevatest uuringutest ja näited kohalikest edulugudest on oodatud.

Konverentsile on oodatud teadlased, valitsusväliste ja riiklike organisatsioonide esindajad, tootjaorganisatsioonid, üliõpilased ja teised huvilised, kes on huvitatud asjakohasest arutelust kohaliku toidu teemal.  

Konverentsi teemad:

  • Kohaliku toidu tootmine. Mis on kohalik toit?
  • Kohalikud tarne- ja väärtusahelad
  • Kohalike toidusüsteemide keskkonnamõjud
  • Kohaliku toidu liikumised

 

Konverentsi lõplik programm kujuneb kutsutud esinejate ja esitatud suuliste ettekannete ning postrite abstraktide põhjal. Kuni 2 lk abstrakti esitamise tähtaeg on 15. mai 2012, aadressil Lise.Deleuran@agrsci.dk

Koos konverentsiga on võimalik avaldada ajakirja Acta Agriculturae Scandinavica Section B lisaväljaandes postrite ja suuliste ettekannete artiklid, mis tuleb esitada suve lõpuks NJF kodulehel oleva vormi kaudu.

Lisainfo konverentsi osalustasu, toimumiskoha, majutuse ja abstrakti esitamise kohta: www.njf.nu

Lisainfo:
Elen Peetsmann, Eesti Maaülikool
elen.peetsmann@emu.ee