# #

Konverents "Tervislik toit ja selle tootmise perspektiivid"

09.10.11

Head mahetootjad, mahetootmisest ja -mõtlemisest huvitatud ettevõtjad ja ametnikud!

Olete väga oodatud osa võtma Võru maavalitsuse, Võrumaa Partnerluskogu ja Eesti maaülikooli mahekeskuse korraldatavast mahekonverentsist „Tervislik toit ja selle tootmise perspektiivid".

Tegemist on konverentsiga, kus püütakse leida vastuseid mahetootmise kõige põletavamatele küsimustele, aidatakse leida maheideedele kaasamõtlejaid ning jagatakse praktilisi nõuandeid mahetootmise valdkonnas.

Lisaks huvitavatele teemaarendustele on kohapeal võimalik tutvuda kõige moodsama mahetehnikaga Eestis ning näha tänapäevaseid maheväetisi ja saada informatsiooni nende kasutusvõimaluste kohta.

Pakutakse selle piirkonna UMA MEKi hääd  ja parõmbat.

Konverents leiab aset 04.11.2011.a algusega kell 10 Võrumaa masinaühistu ruumides Nursis. Tegemist on endise kolhoosi suurfarmiga, kus  toimetab Võrumaa masinaühistu ja mis 4. novembriks on kujundatud üheks tõeliseks mahekonverentsi paigaks.

Konverents on ühtlasi heaks jätkuks Võrumaal varem aset leidnud suurt rahva ja meedia huvi pakkunud ettevõtmistele, nagu seatapuseminar, karjaköögiseminar ja piimapukipidu. Seekord on suurfarmikonverents.

Konverentsil osalemine on esimesele 150-le registreerijale tasuta! Ülejäänud saavad tasuda kohapeal 10 EUR (toitlustamine ja kohvipausid).

Pärast konverentsi on võimalik väikese tasu eest külastada Võrumaa suitsusaunu, mekkida hääd ja parõmbat UMA MEKi õhtulaudades ja ööbida Võrumaa majutusasutustes. Järgmisel päeval on võimalus tasuta külastada suurejoonelist kohaliku toidu suurlaata UMA MEKK Võrus.

Konverentsi täpne kava ja asukoha skeem.

Konverentsist osavõtuks palume registreerida hiljemalt 01.11.2011 aadressil:

http://www.voruleader.ee/et/uma-mekk-2011-seminarile-registreerumine

Täiendav informatsioon või ka registreerimine e-kirja teel allas.anti[A]gmail.com  või telefonil 5340 0409 (Anti Allas).

Informatsiooni õhtuse programmi ja  ööbimisvõimaluste kohta leiate aadressilt http://www.voruleader.ee/et/majutus-ja-toitlustus

 

Kohtume konverentsil!