# #

Kutse rahvusvahelisele mahekongressile 5.-6. septembril 2017 Tallinnas

18.06.17

Kõik huvilised oodatud Euroopa mahepõllumajanduse 11. kongressile „Transforming food & farming – Making it Happen“ 5.-6. septembril 2017 Tallinnas, hotellis Euroopa (Paadi 5).

Seekord Eestis toimuv üle-euroopaline kongress on iga-aastane mahevaldkonna tähtsündmus, kus kõrgetasemelised esinejad lahkavad aktuaalseid maheteemasid. Selle aasta kongressi rõhuasetus on mahepõllumajanduse visiooni 2030 elluviimisel nii poliitiliselt kui ka rohujuuretasandil. IFOAMi visioon aastaks 2030 näeb mahepõllumajanduse olulist laienemist ja mahetoidu laialdast võidukäiku – millised peaksid olema sammud, et selleni jõuda? Ootame kõiki huvilisi kuulama, kaasa mõtlema ja arvamust avaldama. Kasutage võimalust kohtuda paljude Euroopa mahevaldkonna tipptegijatega ja olla osa maheliikumisest!

Kongressi korraldab ülemaailmse mahepõllumajandusorganisatsiooni IFOAM Euroopa Liidu grupp koostöös Eesti Mahepõllumajanduse Sihtasutuse ja Maaeluministeeriumiga. Kongress toimub ELi Nõukogu Eesti eesistumise raames.

Kongressi veebileht http://organic-congress-ifoameu.org

Osalustasu on Eesti mahetootjatele ja -töötlejatele kuni 30. juunini erikokkuleppena 60€, edaspidi 75€.

Tavaline osalustasu on 30. juunini 240€, edaspidi 300€.

Tasu sisaldab osalemist kongressil, tõlget eesti keelde suures saalis (väiksemaid töötubasid ei tõlgita), mahetoiduga kohvipause ja lõunat mõlemal päeval ning pidulikku õhtusööki 5. juunil Laulasmaa SPA restoranis Wicca, samuti bussitransporti Tallinnast Laulasmaale ja tagasi.

Registreeruda saab ka eestikeelse vormi kaudu http://my.ifoam-eu.org/civicrm/event/register?reset=1&id=113. Kui olete mahetootja või –töötleja, siis valige registreerimisvormi täitmisel sooduspilet.

Kongressi esialgne programm eesti keeles.

Parimate soovidega
Eesti Mahepõllumajanduse Sihtasutus
mahekongress[A]gmail.com
5225936