# #

OÜ Loodusvägi valmistab kuuendat talve Raekoja platsi Jõuluturul Eesti maheglögi

22.11.13

PRESSITEADE

OÜ Loodusvägi valmistab kuuendat talve Raekoja platsi Jõuluturul Eesti maheglögi

Loodusväe seni tuntuim toode- kodumaine mahe metsmustika-mustsõstra glögi- on jõudnud tänaseks lisaks Eestile müügile Soome, Rootsi ja Taani mahepoodidesse. Eestimaist maheglögi müüakse sellest aastast alates ka Soome Prismades.

Metsmustika-mustsõstra glögi valmistamisest 2008. aasta Jõuluturul on alguse saanud kogu ettevõtte tegevus: täna kuulub OÜ Loodusvägi toodete nimistusse kokku 47 erinevat toodet, sealhulgas näiteks mahlu, küpsiseid, toorsnäkke, marjapulbreid jm. Peamine tootmine toimub Viljandimaal Eesti Maaülikooli Polli Aiandusuuringute Keskuses.

"Kui algul valmistasime glögi ainult kohapeal, siis üha rohkem hakkasid kliendid esimesel kahel jõuluturul küsima, kas jooki on võimalik ka kaasa osta. Siis saigi alustatud glögi tootmist pudelisse," ütles Loodusvägi OÜ arendusjuht Ahto Vegmann.

Mahe metsmustika-mustsõstra glögi on valmistatud 100 % puhtast toorainest. Glögi aluspõhjaks on kodumaine metsmustika ja mustsõstra mahl, vesi, täisroosuhkur ja Taali talu mesi. Vürtsi lisavad 8 soojendavat ürti, mis on tuntud oma immuunsust tugevdava, ainevahetust ergutava, verd puhastava ja organismi tasakaalustava väe poolest.

Mahe metsmustika-mustsõstra glögi on ainus glögi, mis valmib Tallinna Raekoja platsil asuvas müügimajakeses kohapeal.

Lisainformatsioon:

Ahto Vegmann
OÜ Loodusvägi arendusjuht
Mobiil +372 5650 0455
E-mail: ahto[A]loodusvagi.ee