# #

Pressiteade: WWOOF Eesti – vabatahtlikud mahetaludes – 5 aastat hindamatut kogemust!

14.03.12

Pressiteade

14. märtsil oma 5. juubelit pidaval WWOOF Eestil on au jõuda nende tublide MTÜde sekka, kelle liikmed on tegusalt ja jätkusuutlikult vabatahtlikku tööd teinud. 2007. aastal loodud MTÜ WWOOF Eesti annab võimaluse kogeda elu vabatahtlikuna Eesti mahetaludes.

Selle aja jooksul oleme tublisti elavdanud mahepõllumajanduslikku liikumist Eestis ning toonud säästva ning loodussõbraliku majandamise igapäevainimesele palju lähemale. Oleme aidanud vabatahtlikel Eesti mahetaludes erinevaid töid proovida ning oskusi omandada. Ühtlasi oleme maailmale reklaaminud Eestit kui toredat reisisihtkohta, kus võib õppida palju vanu ja kasulikke töövõtteid ning kohtuda tegusate ja väärikate mahepõllumajandust viljelevate inimestega.

Oma viie tegevusaasta  jooksul oleme vabatahtlikuna registreerinud enam kui 700 inimest erinevatest maailma paikadest ning hetkel on meie nimekirjas 27 tegusat Eesti mahetalu, kes jõudumööda vabatahtlikke vastu võtavad ning neile oma teadmisi ja ehedat energiat jagavad.

Täname kõiki talunikke meie võrgustikus olemast ning vabatahtlikele inspiratsiooni pakkumast. Ka vabatahtliketa poleks WWOOF Eestit – seega suur tänu teilegi wwoofimast Eesti taludes.

WWOOF Eesti juubeliüritus toimub 14. aprillil Türi Noortekeskuses. Oodatud on kõik wwoofi vabatahtlikud, talud, sõbrad ja toetajad, samuti meediakanalid ja teised WWOOF liikumisest huvitatud. Lisainfo ürituse kohta peatselt üleval meie kodulehel.

Vabatahtlikuna mahetalus leiad, mida otsid! WWOOF Eesti inspireerib ja annab hindamatu kogemuse, mida koolis ei õpi. Uuri lähemalt: www.wwoof.ee.


Pressiteate edastas ning sellekohast lisainfot jagab:
Priit Pikk ( MTÜ WWOOF Eesti juhatuse liige)
5040381/5284346
priit@wwoof.ee