# #

Rimi julgustab tarbijaid proovima mahetoitu

18.09.13

Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuhi Andrija Lilleoja sõnul on tarbijad valmis proovima ja ka igapäevaselt tarbima just mahedalt toodetud toiduaineid, millest annab tunnistust nii Rimi talupoodide kui ka teiste kauplustes müüdavate mahetoodete populaarsus.

„Paljudele igapäevastele toodetele on olemas mahedalt toodetud alternatiivid. Oleme otsustanud koostöös Rimi talupoodide Talu Toidab eestvedaja ning äsja aasta mahetootja tiitli pälvinud Kiltsimäe talu peremehe Margus Lillega märkida Rimi kauplustes müüdavad mahetooted sildiga “Vali täna mahetoit“," kommenteeris Lilleoja. Aktsiooni eesmärk on tutvustada tarbijatele mahetoodete laia valikut. „Tarbija tunneb mahedalt toodetud toidukauba kaupluses ära spetsiaalse rahvusvahelise mahemärgi järgi,“ lisas Lilleoja.

Mahetooted on märgitud eraldi sildiga neljas Rimi kaupluses: Ülemiste, Norde, Haabersti ja Mustakivi hüpermarketis kuni 22. septembrini. Kliendid, kes soetavad kampaania ajal nimetud poodides kaks või enam mahetoodet korraga, saavad kaupluse infoletist kingituse.

Rimi Eesti Food AS