# #

Tahad võimaldada oma beebile parimat toitu? Uued vitamiinidest pungil beebipüreed aitavad selle eest hoolt kanda!

07.08.18

BabyCool 

2018. aasta veebruaris alustasid kaks toimekat naist — põline saarlane Kaia Sink ning praeguseks juba kaheksa aastat saarlane Annika Vestel — saaremaise lastetoidu brändiga BabyCool. Nüüd räägivadki naised lähemalt, kuidas kõik alguse sai ning milles seisneb nende toodete erilisus.

BabyCool sai alguse enda vajadustest. Mõlemal naisel on kolm last ning alati on oma lastele beebitoitu ise tehtud just sel viisil — värske tooraine tuleb aurutada, püreestada ning seejärel jääkuubikuvormis sügavkülmutada.

Annika viimasel lapsel jäi kodust beebipüreed natuke puudu ja sellest tekkiski mõte, et sellised tooted võiksid ju valmiskujul poes saadaval olla, et kõik beebid saaksid süüa parimat toitu. Nii ongi kogu BabyCooli toodetes kasutatud tooraine mahe, väga hoolikalt valitud ja kontrollitud.

Kaia, kelle viimane laps sündis kusjuures just 2018. aasta juuli keskpaigas, sai mahedat köögi- ja puuvilja ning liha oma vanemate mahetalust, kuid kõigil emmedel sellist võimalust olla ei pruugi. Teine põhjus, miks sellisel kujul beebipüree mugav on, on aeg — kodune püreetegu võtab päris palju aega, mida väikese lapse kõrvalt keeruline leida võib olla.

Loe edasi: perejakodu.delfi.ee, 03.08.2018