# #

Tartus avati Karlova linnaosas uus loodus- ja mahetoodete pood “Tervisepesa”

01.06.11

Aprillis avati Tartus Karlova linnaosas loodus- ja mahetoodete pood "Tervisepesa". Pood asub Tähe 28-1A ning on avatud E-R 10.00-18.00, L 10.00-16.00

Mahetoodete poes on esindatud lai valik Eesti väiketootjate toodangut, lisaks kodumaisele kaubale leiab poest ka välismaist kaupa. Tervisepesa sortimendis on esindatud kõik suuremad kaubagrupid nagu värsked köögiviljad, munad, liha-, ja piimatooted ning lai valik kuivaineid. Lisaks toidukaubale on olemas valik puhastusvahendeid, kosmeetikatooteid ning lastele mõeldes beebitoidud ning mähkmed. Kokkuvõtlikult peaks sellest poest leidma kõike, mida meie igapäevaelus vaja läheb. Laste jaoks on olemas mängunurk, kus ka kõige pisemad saavad lõbusalt aega veeta.

"Tervisepesas" on esindatud 33 kodumaist mahetootjat ja väiketootjat. Pood hoiab oma tootevalikut eelkõige võimalikult kodumaisena andes nii panuse kohalikele mahe- ja väiketootjate heale käekäigule. Nopri ja Pajumäe värsked tooted ootavad piimasõpru teisipäeva hommikuti. Värsked köögi- ja puuviljad jõuavad poodi  kolmapäeviti ning maitsvad kodused küpsetised on saadaval igal esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel.

Tervisepesa juhataja Kadi Liikeri sõnul on esimese kuu jooksul uus pood pälvinud klientide seas sooja vastuvõtu. "Kiidetud on poe mitmekesist kaubavalikut, hubast interjööri ning ülimaitsvaid koduseid küpsetisi." Poe juhataja sõnul pole praegune kaubavalik sugugi lõplik, plaanitakse järjest valikut laiendada nii erinevate tootjate kui ka toodete poolest. "Oleme avatud kõikidele mõtetele ja ideedele. Ennekõike ootame, et poe kliendid annaks meile julgelt teada, mida nad poest leida sooviksid, sest ainult nii koostööd tehes saame oma  klientidele pakkuda meelepärast tootevalikut".

Lähitulevikus peaks Tervisepesal valmima ka E- pood, kus kõigil huvilistel on võimalik kaup otse koju kätte tellida. Teistest interneti poodidest erineb Tervisepesa E-pood, sellepoolest, et Tartu piires tuuakse kaup Tervisepesa poolt isiklikult kohale, mis võimaldab koju tellida ka kergesti riknevaid tooteid. Väljaspool Tartut elavad inimesed peavad kasutma aga kullerteenust.

Hetkel saab kõige uuemat infot poe tegemiste ja tootevaliku kohta www.facebook.com.  Lähiajal on valmimas poel ka kodulehekülg.

 

Lisainformatsioon:

Kadi Liiker

+372 56255163

kadi.liiker@gmail.com