# #

Tervise- ja mahetoodete tähtsus apteekide lettidel on kasvav nähtus

02.12.14

Üha rohkem võib täheldada tervise- ja mahetooteid apteekide lettidel. Nii väljendab ka alanud koostöö Südameapteegi ja OÜ Loodusvägi vahel kahe firma vahelisi ühiseid väärtushinnanguid.

Südameapteegi kategooriajuhi Marju Heinaste sõnul on loodus- ja tervisetoodete näol tegemist suurepäraste toodetega, mille abil teadvustada inimestele looduslike ja ökoloogiliste tervisetoodete osatähtsust terveks olemisel.

„Apteek ei ole enam pelgalt koht, kus häda korral abistavat ravimit küsida vaid ka koht, kus saada nõu ja vahendeid haiguste ennetamiseks ja terveks jäämiseks. Koostöö alustamine Loodusvägi OÜ-ga on positiivne samm Südameapteegi suunast laiendada sortimenti looduslike toodete osas. Eesti inimesed on valmis katsetama uut ja suhtuvad väga sõbralikult looduslike toodete olemasollu apteekides,“ lisas Heinaste. „Kui näiteks Euroopas ravimteesid apteekides praktiliselt ei müüda, siis Eestis on inimesed väga usinad taimeteede joojad,“ teab Heinaste.

Loodusvägi OÜ eesmärgiks on rikastada inimeste toidulauda meie oma kliimas kasvavate taimede väega, seejuures kasutamata igasuguseid lisaaineid. „Meie põhjamaiselt karges looduses metsikult kasvavad marjad nagu mustikad, pohlad ja jõhvikad ning aiamarjadest mustad sõstrad ja astelpaju on olnud juba meie esivanemate poolt väga hinnatud just oma kõrge anitoksüdantide ning vitamiinide sisalduse poolest,“ nentis Loodusvägi OÜ tegevjuht Ahto Vegmann.

OÜ Loodusvägi oma tootearenduse käigus järginud tooraines sisalduvate ainete optimaalset kokkusobivust, kasutades retseptide väljatöötamisel tuntud toitumisterapeutide abi. „Loodusväe tooted on hoolikalt valmistatud, säilitades tootes võimalikult palju toorainest pärinevaid vitamiine, mineraalaineid ning looduse väge. Seetõttu on mahetooted hea ja tervislik valik haiguste ennetamiseks ning apteek õige koht, kust tervist tugevdavaid mahetooteid võiks leida rohkemgi,“ lisas Vegmann.

Loodusvägi OÜ toodetest on lai valik vastavatud Ülemiste Keskuse Südameapteegis, kust võib leida kodumaiseid supertoidu nime väärivaid marjapulbreid, mida saab väga erinevalt kasutada toidulisanditena, kodumaistest marjadest tervislikke täismahlasid, maitsvaid toornäkse ning laste lemmikuid kompusid. „Külastajate lemmikud ostude järgi on olnud pohla kompu, metsmustikamahl, mustasõstramahl, rabajõhvikamahl ja maasika-peedi toornäksid,“ lisas Heinaste.

 

Kontakt ja lisainformatsioon:

Anneli Vernik

OÜ Loodusvägi turundusjuht

anneli@loodusvagi.ee

Tel: 6077840