# #

Tervise Kodu Kool seob looduse tundmise kunsti ettevõtlusega

29.08.13

Tervise Kodu Kool loob võimaluse omamaise maagilise loodustunnetuse mõistmiseks ja loovaks kasutamiseks omapärase ettevõtluse arendamisel ja identiteedi loomisel.

Programm kestab 10 kuud, mille jooksul toimuvad 20 aktiivõppepäeva ning lisaks ravimtaimede praktikum, turu-uuringu läbiviimine, turundusürituse korraldamine ja praktiline suvelaager.

Kooli rajajatest on Metsamoorina tuntud Irje Karjusel ja Karin Kivistel endil pika-ajaline ettevõtluse ja koolitaja kogemus. Kooli asutajad usuvad, et looduse tundmine avab ukse uute ideede tekkele ning praktiline ettevõtluse programm ja olemasolev Tervise Kodu Klubi koostöövõrgustik on alustalad, mis aitavad luua elujõulist ettevõtlust.

Tervise Kodu Kooli Herbaatika õppekava lõpetajad on uue ajastu eetilised ettevõtjad, kes ei karda mõelda suurelt, et rajada eesti omapäraste loodustoodete baasil teemajasid, spasid ja tervisesalonge, viia massidesse raudrohu limonaadi ja nõgesevorsti ning jäädvustada Eesti kui „maagilise nõiakultuuriga“ reisisiht maailma kaardile.

Tervise Kodu Kooli võtab vastuavaldusi sisseastumiseks 25.08-15.09.13.

Kool alustab tegevust oktoobrist Tartus ja Tallinnas.

Lisainformatioon www.tervisekodu.ee/tarkuseterad